VIVAX COOL, klima uređaji, ACP-12CH35HEEI – inv., 3.5kW
SKU: 02350661
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
10 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
ACP-12CH35HEEI, Kapacitet hlađenja 3,5 kW, Kapacitet grijanja 3,8 kW, Ekološki plin R410A, Energetska klasa hlađenja A++, Energetska klasa grijanja A, SEER koeficijent 6,1, SCOP koeficijent 3,8, Predviđeno opterećenje pri grijanju 3,2, Jačina zvuka pri standardnim uvjetima (UJ) 56 dB, Jačina zvuka pri standardnim uvjetima (VJ) 64 dB, Funkcionalnosti Turbo mode,auto restart,samodijagnostika kvarova,sleep mode,timer, Ostalo LED ekran,dust filtar, Funkcije I FEEL funkcija, Memory funkcija (auto-restart), automatsko otapanje, Turbo funkcija, 24h timer, Sleep funkcija, LED display, brzine ventilatora unutarnje jedinice (Quite Mode), Anti Cool Air design, 1W standby potrošnja, samodijagnostika, Protok zraka 600 m3/h, Kapacitet odvlaživanja 1,5 l/h, Buka – UJ 40 dB(A), Buka – VJ 55 dB(A), Područje rada -7°C?T?43°C