Vivax Cool R DESIGN inverterski klima uređaj 7,0kW, ACP-24CH70AERI
SKU: 02356097
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
14 People watching this product now!
Payment Methods:
Description
ACP-24CH70AERI, Kapacitet hlađenja 7,03 kW, Kapacitet grijanja 7,91 kW, Ekološki plin R410A, Energetska klasa hlađenja A++, Energetska klasa grijanja A+, SEER koeficijent 6,6, SCOP koeficijent 4, Predviđeno opterećenje pri grijanju 5,6, Jačina zvuka pri standardnim uvjetima (UJ) 61 dB, Jačina zvuka pri standardnim uvjetima (VJ) 66 dB, Funkcionalnosti I feel funkcija,Turbo mode,auto mode,auto restart,ionizator,samodijagnostika kvarova,sleep mode,soft start,timer, Ostalo LED ekran,bio filtar,dust filtar,ravna prednja maska, Funkcije Isušivač preostale vlage, Grijač kompresora i kondenzatora, Funkcija uštede energije, Pokretanje pri niskom naponu, Zaštita ventila vanjske jedinice, Grijanje i hlađenje pri temperaturi -15°C, Wi-Fi ready, Protok zraka 1060 m3/h, Kapacitet odvlaživanja 2,4 l/h, Buka – UJ 48 dB(A), Buka – VJ 60 dB(A), Područje rada -15°C?T?50°C